Be yourself.

Gdybym miała trochę czasu, wiem w co bym zainwestowała.

Przepraszam kochani za tę długa nieobecność egzaminy semestralne nieubłaganie zbliżają się z każdym dniem. Ostatni dzwonek na poprawy, łapanie ocen itp. Z tego powodu przez najbliższe dwa tygodnie- niestety- notki bedą pojawiały sie dużo rzadziej. 

Strasznie was przepraszam. Bardzo mi z tym źle, jednak są takie chwile kiedy trzeba postawić wszystko na jeden temat i wziąć się do roboty.
Obiecuje ze wszystko nadrobie! Pomysłów jest mnóstwo, więc nie ma co nawet myśleć o nudzie.
...
Dzisiaj o tobieO byciu sobą, o tym kim jestes.Patrzysz w lustro i widzisz człowieka, ot taka tam istota spogląda na ciebie mądrymi oczami i patrzy. Teraz, jesli spojrzysz sam na siebie, gdzieś samotnie w pustym miejscu zobaczysz osobę która jesteś, zobaczysz siebie takim jak wygladasz naprawę. Porównaj siebie jakim jesteś sam ze sobą, a siebie jakim jesteś wśród ludzi. Widzisz różnice? Jeśli nie to dobrze, a nawet bardzo dobrze. To oznacza że jesteś odważy, a raczej pewny siebie, cudownie.Natomiast jeśli nie, to słabiej... Nie ma co ukrywać swojej prawdziwej postaci, kiedyś zwyczajnie zaplątamy się w rolach jakie gramy.Zaakceptuj siebie, jeśli inni nie potrafią, to ich własny problem. Jesteś ty!
A TY liczysz się najbardziej, jako najważniejsza istota w twoim życiu, spójrz na siebie i pomyśl czy naprawdę jesteś aż tak oryginalną osobą, aby ukrywać to?
Otóż wydaje mi się że nie.

Tylko wariaci są coś warci

Jesteś jedyną osobą, która stoi na przeszkodzie przeciwko sukcesowi. Ty sam jesteś tą poprzeczką,którą sobie stawiasz, często nawet omijasz uważając się za ,,zbyt słabą osobę" aby przeskoczyć tę przeszkodę.

Ludzie pokochają ciebie, ale najpierw ty musisz pokochać siebie.Tym miłym akcentem życzę wszystkim przyjemnej nocki,
spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i BĄDŹCIE SOBĄ!

3 komentarze:

  1. Ciekawie piszesz. Jasne, że rozumiem. Liczy się jakość postów a nie ilość :))

    http://dusiaa-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny post. ;)

    mbmalie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate