Świątecznie .

Hej ludzie :)
To mój ostatni post przed świętami, jutro wyjeżdżam do rodziny i wracam dopiero 26.12 a jednak miejsce dosyć zapomniane przez XXI w. internetu nie posiada, dlatego jadę się izolować od społeczeństwa. Dzisiaj trochę o wszystkim co świąteczne i moje.
Nie wyobrażam sobie świąt albo całego świątecznego okresu bez obejrzenia chociaż raz ,,Love Actually" to jest taki cudowny świąteczny film od którego od razu robi się cieplej na sercu.
Z tego co się orientuję , w poniedziałek gdzieś w tv go puszczają.
Wszystkim którzy go nie widzieli polecam z całego serca, może trochę prosty ale łapie.


Cała rodzinka się zjeżdża wszyscy rozmawiają przy wspólnym stole, miło, przyjemnie jak nigdy . Nikt się nie kłóci bo przecież święta. Wybaczamy sobie, wierzymy w świąteczne cuda. Można powiedzieć, że w domu robi się zamieszanie od dużej ilości uśmiechów, pełnych pośpiechu ruchów babci biegnącej czym prędzej do kipiącej zupy i za chwile głośne zabawy małych dzieci . Chyba jedną , najlepszą definicją świąt jest rodzina, niezmienna przez całe życie, nie wybrana, tylko dana nam przez los jednak co by było bez nich? Pustka,samotność. A szczególnie w święta , gdy wszyscy są dla siebie niezwykle mili jak w żaden inny dzień.

Tym jakże sentymentalnym akcentem chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, mnóstwa radości , smacznego jedzenia, prezentów samego uśmiechu, żadnych zmartwień i szczęścia, szczęścia przede wszystkim .  
Trzymajcie się ciepło wracam 26 !!!


xxx
FF

7 komentarze:

 1. nawzajem ;* na film czekam z niecierpliwością :)
  __________________
  http://glupawkaforevertogether.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. już się poczułam bardziej świątecznie.no i jutro wreszcie wigilia ! za 5 minut wychodzę z rodziną po choinkę (oczywiście prawdziwą.bo co to za święta bez tego cudownego zapachu ?).film zapowiada się fajnie i po prostu muszę go obejrzeć ! a tobie również życzę wesołych i spokojnych świąt przepełnionych mnóstwem miłości, prezentów i smacznego jedzenia w gronie rodziny i przyjaciół <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wczoraj oglądałam 'The Christmas Shoes'

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie widziałam tego filmu, ale tyle osób o nim mówi, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, że muszę to w końcu nadrobić ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog <3 obserwuję i licze na to samo
  http://miriam2109.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, dziś założyłam, bloga. Mam prośbę mogłabyś wejść na niego i powiedzieć czy coś jest nie tak, udzielić mi kilku wskazówek na początek albo coś żebym w nim zmieniła Bardzo proszę http://zaczarowanadusza.blogspot.com/ :) Z góry dziękuje : *

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz światnego bloga :) Serdecznie zapraszam do mnie http://roca-laand.blogspot.com/

  obserwuję i liczę na to samo ! rozumiem możesz nie uznawać bosrwacji za obserwację ale pomożesz mi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate