Świątecznie .

Hej ludzie :)
To mój ostatni post przed świętami, jutro wyjeżdżam do rodziny i wracam dopiero 26.12 a jednak miejsce dosyć zapomniane przez XXI w. internetu nie posiada, dlatego jadę się izolować od społeczeństwa. Dzisiaj trochę o wszystkim co świąteczne i moje.
Nie wyobrażam sobie świąt albo całego świątecznego okresu bez obejrzenia chociaż raz ,,Love Actually" to jest taki cudowny świąteczny film od którego od razu robi się cieplej na sercu.
Z tego co się orientuję , w poniedziałek gdzieś w tv go puszczają.
Wszystkim którzy go nie widzieli polecam z całego serca, może trochę prosty ale łapie.


Cała rodzinka się zjeżdża wszyscy rozmawiają przy wspólnym stole, miło, przyjemnie jak nigdy . Nikt się nie kłóci bo przecież święta. Wybaczamy sobie, wierzymy w świąteczne cuda. Można powiedzieć, że w domu robi się zamieszanie od dużej ilości uśmiechów, pełnych pośpiechu ruchów babci biegnącej czym prędzej do kipiącej zupy i za chwile głośne zabawy małych dzieci . Chyba jedną , najlepszą definicją świąt jest rodzina, niezmienna przez całe życie, nie wybrana, tylko dana nam przez los jednak co by było bez nich? Pustka,samotność. A szczególnie w święta , gdy wszyscy są dla siebie niezwykle mili jak w żaden inny dzień.

Tym jakże sentymentalnym akcentem chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, mnóstwa radości , smacznego jedzenia, prezentów samego uśmiechu, żadnych zmartwień i szczęścia, szczęścia przede wszystkim .  
Trzymajcie się ciepło wracam 26 !!!


xxx
FF

7 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate