Święta , święta i po świętach.

Hejka!
Bardzo miło było wrócić i zobaczyć kolejnych nowych obserwatorów i kolejne komentarze!
Bardzo,bardzo Wam dziękuję kochani!! <3
Właśnie niedawno wróciłam do domku, więc mam jeszcze sporo do ogarnięcia i jestem zmęczona , dlatego dzisiaj na szybko . 
Po wszystkich śniadaniach obiadach, ciastach, ciasteczkach czuję jak przybyło mi przynajmniej 2 kg, standard. Poza tym jak zwykle wstręt do jedzenia a szczególnie do wszystkiego co słodkie!
Na parę dni przechodzę na dietę oczyszczającą ( ze względu na to że raczej nic innego nie przejdzie mi przez gardło) złożoną z samych warzyw i owoców,polecam!
 Lekkostrawne posiłki odciążą Wasz żołądek i pozwolą odpocząć od wszystkich ciężkich rzeczy niesamowite rezultaty mówię Wam :D
Dzisiaj właśnie skończyłam czytać ,,Intruza" dlatego spodziewajcie się recenzji :).
Poza tym jak to w święta troszkę prezentów wiadomo i powiem Wam , że jestem naprawdę zadowolona właśnie siedzę sobie i słucham jednego z nich ale sam muzykę przedstawię przy okazji, bo osobiście boli mnie to że naprawdę muzyka świetna ( według mnie ) a mało osób w ogóle kojarzy... 
Święta w tym roku były naprawdę miłe i przyjemne, ale jakoś z każdym rokiem coraz mniej w nich magii, dorastam... :/ . Ale teraz nie czas na jakieś nostalgię, uśmiech na twarz smutki na jutro!
Trzymajcie się kochani !
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze, obserwacje :o.

xxx
FFTrochę mnie, po raz pierwszy . 
:3.
PS Co chcielibyście widywać na moim blogu?
Mam dużo pomysłów ale najważniejsze żeby Wam się podobało :)
Komentujcie!

11 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate