6 things to be thankful for.

Cześć kochani!
Chciałam bardzo Was przeprosić za parodniową nieobecność, mam bardzo dużo na głowie i po prostu nie chciałam wrzucać tu jakiegoś mało dopracowanego postu, tylko coś co będzie w pełni przemyślane i dobre, tak oto i jestem dzisiaj.
Dawno nie dodawałam notki z tych bardziej filozoficznych i życiowych, a jest to część rzeczywistości o której lubię pisać najbardziej. 
Mam nadzieję, że Wam będzie się równie dobrze czytać :)10 THINGS TO BE THANKFUL FOR
(10 rzeczy, za które powinniśmy być wdzięczni)Jak często zatrzymujesz się, spoglądasz na swoje życie i myślisz tak!!moje życie jest cudowne!
Większość z nas robi to zdecydowanie zbyt rzadko, często za bardzo spoglądamy w przyszłość lub odwrotnie nie możemy odegnać przeszłości.. a kluczem jest życie tu i teraz. 
Dzisiaj chcę Wam pokazać 6 rzeczy, za które powinniśmy być wdzięczni... To tak na dobry początek.
Zachęcam Was do spisywania sobie takiej listy i powieszenia na tablicy czy w innymi miejscu, tak aby spoglądać na to możliwie jak najczęściej.


1. W tej chwili czytając ten post, masz połączenie z internetem, prawdopodobnie posiadasz komputer, telefon i inne sprzęty potrzebne do życia w XXI w. 
Czy zdajesz sobie sprawę, ilu ludzi tylko marzy o tym, żeby posiadać telefon? Ilu ludzi nie ma tak podstawowej, może ci się wydawać, rzeczy.

2. Umiesz czytać i pisać. Na tym świecie, nadal jest wielu ludzi, którzy nie posiadają i nie mają szansy żeby zdobyć te umiejętności.

3. Rodzina, a przede wszystkim rodzice, sądzę że to im powinniśmy być najbardziej wdzięczni.. Dali nam życie, bez nich nie było by nas. Może nie zawsze są w porządku, jednak zawsze będą nas kochać.

4.Masz dom, nie ważne jak duży, ładny czy brudny. Masz swoje miejsce na ziemi, gdzie zawsze możesz poczuć się bezpiecznie zamykając się przed całym światem.

5.Masz wybór, wolność. Sam zadecydujesz ( w większym stopniu ) jaki kierunek studiów wybierzesz, do jakiej pracy pójdziesz. Twoje życie zależy od ciebie, to twój czas i twoje decyzje.

6.Żyjesz w kraju gdzie nie musisz codziennie walczyć, walczyć na wojnie, o przetrwanie o wolność.

Dobrej nocy wszystkim,

BE THANKFUL.

FF.
<3

4 komentarze:

 1. Fajny blog ;)
  Zapraszam do siebie http://www.makeup-yourfriend.blogspot.com/
  Obserwuję i liczę na rewanż ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł z tą listą ^^ Coś takiego może przypominać dlaczego powinniśmy być szczęśliwi i pozostawać pozytywni nawet w tych gorszych chwilach :>

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwujemy? i plis dodawaj wiecej swoich zdjeć:)


  weronikafashionphotography.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post. Lepiej jest nie pisać kilka dni i napisać przemyślany i dobry post, niż pisać od niechcenia jakieś zaśmiecające notatki.

  ~ duo-jessie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate