Co z tymi Oskarami?

Czy jestem jedyną osobą, która do tegorocznych Oskarów podchodzi z rezerwą? 
Mam nadzieję, że nie. Inaczej spadnie na mnie fala krytyki. 
Nie zgadzam się z tegorocznym werdyktem Oskarowym, wiem że nie pozostaję jedyna. Zdjęcie Leonardo ze łzami w oczach obiegło cały internet.
Jak to jest, dlaczego on ciągle nie ma tego Oskara? 
Jak to jest z tym sukcesem i co z nim jest nie tak że ciągle ta upragniona nagroda nie przychodzi.
Umówmy się Leonardo zdecydowanie osiągnął sukces, kurcze według mnie jest jednym z najwybitniejszych aktorów naszych czasów. Poczynając od wielkiego uwielbienia w 'Titanicu' na bodajże ostatniej produkcji z jego udziałem czyli ' Wilku z Wall Street' kończąć. Może nie każdy film jest ogromnym sukcesem, jednak trzeba przyznać że Leonardo dodaje to 'coś'. 
Cztery razy nominowany do Oskara, jeszcze ani razu go nie dostał. Czy to ma sens? 
Jakby internauci mieli decydować to Dicaprio dostał by Oskara większością głosów, a jednak to nie plebs stoi za wyborem zwycięzców, więc dochodzimy do sedna problemu.


Czy werdykt ten jest obiektywny? Osobiście uważam, że zależy to od punktu widzenia, jak wszystko. Jeśli miało by być to demokratyczne, to niestety widzimisię elity z Akademii nie należy do większości opinii przeciętnych oglądaczy filmów. Z drugiej strony Oskary mają swoją długą tradycje i pewne zasady pozostają kwestią stylu. Jednak co to za nagrody, których przyzanie wywołuje taką burzę w internetach? Okej, wszystkim nie dogodzisz jednak to oczywiste, że ludzie będą się buntować kiedy coś nie będzie im się podobało.
Według mnie za Oskarami i Akademią stoją pewne 'biznesy', nie dajesz dupy nie dostajesz nagrody. Jesteś zbyt dobry, trzeba troche pokory, nie dostaniesz nagrody. Nie podoba nam się jak się obnosisz w świecie, nie dostajesz nagrody. ITP.ITD. 
Jako, że cały nasz świat wydaje się ostatnio jedną wielką mieszanką chaosu, pieniędzy, przekrętów i kłamstw, może cała Akademia też nie jest taka święta...

Co sądzicie o Oskarach i tegorocznym werdykcie?

xxx,
FF.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate