Feel free.

Hejka kochani!

Wybaczcie moją kilkudniową nieobecność, ostatnie dni szkoły wymagały większego nakładu pracy. 
Jadnak teraz wracam pełna energii i otoczona mnóstwem wolnego czasu, ponieważ -tak dokładnie- nastały te długo oczekiwane ferie.

                      Ta część życia,która burzy rutynę.

Dzisiaj chciałam opowiedzieć Wam o kolejnej części zdrowego życia a mianowicie o ćwiczeniach.
Ja z chęci utrzymania jakiegoś tam zgrabnego ciałka i masy mięśniowej zamiast tłuszczu parę razy w tygodniu chodzę na siłownię i robię tam przez godzinkę parenaście ćwiczeń . 


Jeśli mam opowiadać o samych ćwiczeniach to powiem wam że te aerobowe jak np. bieżnia, rowerek, orbitrek i tego typu są świetne na ogólną kondycje , poza tym oprócz ciała męczą również głowę, jak mocno byście nie chciały to bardzo trudno skupić się podczas takich ćwiczeń na czymś poważnym, skomplikowanym dla umysłu. Dla tego ja uważam że te ćwiczenia są idealne na oczyszczenie głowy.

                 Wejdź raz a nigdy nie wyjdziesz taki sam.

Wielu ludzi ćwiczy, aby schudnąć , aby wyglądać lepiej jednak ja myślę że przede wszystkim ćwiczymy aby dobrze się czuć. Ćwiczenia nas odprężają , pokazują granicę , pokazują naszą siłę która rośnie każdego dnia. Jak już raz wkręcimy się w ten cały system ciężko odpuścić , przynajmniej ja tak się czuję . Uwielbiam to uczucie ,gdy wychodząc z siłowni czuję się lepsza niż zaledwie godzinę temu. Euforia myślę że to dobre określenie przepełnia cię do wnętrza kości i już czujesz się silniejszy, mocniejszy, sam rośniesz w swoich oczach. 
Polecam każdemu , naprawdę !
Na jutro kolejna recenzja książki, zapraszam !!!
Dziękuję wszystkim 21 obserwatorom , to znaczy dla mnie tak wiele zawsze jest ktoś dla kogo mogę pisać . 

Słodkich Snów.

xxx
FF

8 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate