If the man is tired of London , he is tired of life.

Witajcie ludzie ;)

Parę godzin temu wróciłam z Londynu, smutno mi było opuszczać moje ukochane miasto, jednak jestem niemalże pewna w stu procentach że wrócę tam po raz kolejny.
Niestety podczas pobytu nie miałam czasu na dodanie żadnych postów, nasze dni były naprawdę zakręcone , bardzo pozytywnie. 
Był to mój trzeci wyjazd do Londynu dlatego wszystkie najbardziej popularne miejsca miałam zaliczone , pozostały jedynie te mniejsze , mniej popularne, ale -uważam- równie wartościowe. I tak idealnie trafiłam na wystawę - Valentino ,,Master Of Couture"- dla nie wtajemniczonych jest to jeden z najlepszych światowych projektantów. Mnóstwo jego cudownych projektów zgromadzonych w jednym miejscu; Somerset House . Nie wolno było robić zdjęć, niestety. Inaczej z chęcią podzieliłabym się z Wami. Natomiast aby przybliżyć Wam trochę projektanta pokaże jego najnowszą kolekcję haute couture spring/summer 2013: Prostota i szyk. Jeśli chcecie zobaczyć więcej projektów to zapraszam na oficjalną stronę projektanta: www.valentino.com
Stamtąd też pochodzą moje zdjęcia.

Na koniec zostawiam Was ze zdjęciami z Londynu mojego autorstwa, mam nadzieję że Wasze ferie mijają równie wspaniale , więc zaczynamy drugi tydzień miłej zabawy!


To zdjęcie pochodzi z Cambridge, jak dokładnie się przyjrzycie król zamiast berła ma drewnianą nogę od krzesła. Ot taki wybryk studentów.


Zdjęć jest oczywiście więcej nie chcę czynić tej notki dłuższą.
 miłego wieczorku

xxx
FF

2 komentarze:

 1. Alle masz faajnie *o*
  chciała bym jechac do Londynuu . < 33
  obserwuje !
  http://keepcalmandsmileblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę podróży do Londynu!! <3 Śliczne zdjęcia, a sukienki... Ahh! Boskie!

  Zapraszam do mnie: mandostyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! ;)
Z chęcią odwiedzę blog każdego komentującego jeśli takowy posiada.
No i miłego dnia ! :D

 

Translate